Servisler

Gijital Reklam Danışmanlığı

İşletmeniz veya projeniz ile ilgili reklam çalışmaları ve stratejileri üretiriz. Süreci uzmanlıkla yönetip etkilileşimi yükseltiriz.

Grafik Tasarım Hizmeti

İşletmenizin ihtiyacı olan görsel ve medya içerikli tasarımları üretip size çözüm sunarız. Hiç bir zaman gecikme yaşanmaz. İş bitiş tarihinde teslim edilir. Sadece Dijital değil Baskılı grafik işlerinizde tarafımızca yapılmaktadır.

IT Danışmanlığı

Şirketinizde teknik anlamda yeterlilik ve geliştirme için analiz yapar sizi yönlendiririz. İletişim ağından Network ağına kurumsal bütün teknik detaylarınızda uzman destek alabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

İşletme veya kurumunuzun güvenlik analizini yapıp nasıl bir donanım ve sistem gerekli size sunarız. Uygulama konusunda kurulum hizmetide veririz.

Web Tasarım Hizmeti

İşletmeniz ve şirketiniz için bulunduğunuz sektörde sizi öne çıkaracak tasarımlar yapar web dünyasında iyi bir yer edinmezini sağlarız. Özel tasarımlar ve güçlü alt yapılar uygularız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyada Grafik ve Etkileşim olarak düzenli bir strateji ile hesaplarınızı yönetiriz. Reklamlarınızı en etkili şekilde oluştururuz. Haftalık raporlarız.